Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Oferujemy bezpłatną wycenę
Otrzymasz samochód zastępczy

Folie ochronne PPF

Folie ochronne PPF

Czy wiesz, że możesz ochronić karoserię przed uszkodzeniami mechanicznymi jednocześnie zwiększając wartość pojazdu?
Poznaj usługę aplikacji i montażu folii ochronnych PPF!

Przygotowany samochód do aplikacji folii ochronnych PPF
Aplikacja folii ochronnej PPF na samochodzie
Nałożona folia ochronna PPF
Montaż folii ochronnej na samochodzie

Usługa montażu folii ochronnych PPF (Paint Protection Film) świadczona przez nas w Poznaniu, to usługa dla osób chcących zapewnić pojazdowi bezkompromisową  ochronę lakieru. Oferujemy folie ochronne PPF (Paint Protection Film) z montażem w efekcie połysku, matu, carbonu, perły, czarnego matu oraz czarnego połysku (piano black). Jest to najwyższy wariant ochrony lakieru dostępny na rynku. Folia poliuretanowa zaprojektowana w celu mechanicznej ochrony lakieru o grubości 180 mikronów, pozwala na skuteczną ochronę przed powstawaniem najbardziej inwazyjnych dla lakieru uszkodzeń. Folia PPF jako jedyna ochroni lakier przed odpryskami od kamieni, piaskowaniem,  głębokimi zarysowaniami, otarciami parkingowymi, a także stworzy nieprzerwaną barierę dla agresywnej chemii i ptasich odchodów.

Rodzaje folii ochronnych PPF

Montujemy najbardziej zaawansowane folie PPF pokryte specjalną warstwą o właściwościach samoregeneracyjnych. Funkcja ta pozwala zachować lakier nieskazitelny i wolny od standardowych zarysowań wynikających z codziennej eksploatacji. Dzięki przejrzystej i bezbarwnej strukturze folii, na którą producent udziela aż 10 lat gwarancji staje się ona niewidoczna dla oka. Dlatego możesz zdecydować zarówno o pokryciu nią całego pojazdu, jak również wykonać zabezpieczenie pojedynczych elementów najbardziej narażonych na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania (zderzak, maska, reflektory, progi, klamki, elementy wnętrza pojazdu, ekrany dotykowe itd.)

Oprócz ochrony możesz przy okazji zdecydować o wizualnej zmianie karoserii dzięki zastosowaniu folii PPF o różnych wykończeniach, wymienionych poniżej.

1

Armor PPF

180 mikronów przeźroczystej folii PPF wyróżniającej się silnym połyskiem i klarownością. Wbudowana hydrofobowość i samoregeneracja drobnych uszkodzeń. Odporna na żółknięcia i pękanie – 10 lat gwarancji.
2

Matt PPF

180 mikronów przeźroczystej folii PPF wyróżniająca się efektem matowym. Nie zmienia koloru pojazdu, powoduje jednak efekt jego „zamrożenia”. Wbudowana hydrofobowość i samoregeneracja drobnych uszkodzeń. Odporna na żółknięcia i pękanie – 10 lat gwarancji.
3

Pearl PPF

180 mikronów przeźroczystej folii PPF wyróżniająca się silnym połyskiem i klarownością, wzbogacona o efekt „brokatu”. Wbudowana hydrofobowość i samoregeneracja drobnych uszkodzeń. Odporna na żółknięcia i pękanie – 10 lat gwarancji.
4

Black Matt PPF

180 mikronów czarnej, matowej folii PPF. Zmiana koloru oraz zmatowienie lakieru w jednym kroku. Wbudowana hydrofobowość i samoregeneracja drobnych uszkodzeń. Odporna na żółknięcia i pękanie – 10 lat gwarancji.
5

Carbon PPF

180 mikronów carbonowej folii PPF wyróżniająca się silnym połyskiem i strukturą 3D imitującą włókno węglowe. Idealna do stylizacji drobnych elementów czy dachu w pojeździe. Wbudowana hydrofobowość i samoregeneracja drobnych uszkodzeń. Odporna na żółknięcia i pękanie – 10 lat gwarancji.
6

Black Piano PPF

180 mikronów folii PPF w niezwykle głębokiej czerni, w połysku. Efekt szlachetnej czerni fortepianowej stosowany na wielu elementach w produkowanych obecnie pojazdach. Wbudowana hydrofobowość i samoregeneracja drobnych uszkodzeń. Odporna na żółknięcia i pękanie – 10 lat gwarancji.

Zainteresowała Cię usługa montażu folii PPF?
Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Pozostałe folie PPF w ofercie

Przyciemnianie szyb

W zależności od zastosowanego materiału przepuszczalność światła można ograniczyć od 2 do 90%. Powoduje to znaczne ograniczenie przepuszczalności promieni UV, spowolnienie nagrzewania kabiny, a także zmianę wizualną samochodu. Zabieg przyciemniania szyb jest bezinwazyjny i odwracalny. Zapewnia dyskrecję i ochronę pasażerów (w sytuacji zbicia szyby, drobne odłamki nie wpadają do kabiny).

Image

Przyciemnianie reflektorów

Wybierz jeden z 3 rodzajów folii montowanych na przednie oraz tylne reflektory i nadaj wyjątkowy charakter wizualny swojemu pojazdowi.

Image

Montaż folii ochronnych PPF - FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu folii ochronnych PPF.

Folia ochronna PPF to najwyższy wariant ochrony lakieru dostępny na rynku. Pozwala na efektywną
ochronę lakieru o grubości 180 mikronów skutecznie zabezpieczając karoserię przez uszkodzeniami
mechanicznymi, odpryskami, piaskowaniem czy drobnymi otarciami parkingowymi.

Image
OBSERWUJ NAS

O FIRMIE

Car Art Detailing
ul. Grunwaldzka 184
PIXEL V, piętro -1
60-166 Poznań

KONTAKT

tel. +48 696 633 336
biuro@carartdetailing.pl

ZAPRASZAMY

pn. - pt.: 8.00 - 18.00

Adres

ul. Grunwaldzka 184, PIXEL V, piętro -1, 60-166 Poznań