Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Oferujemy bezpłatną wycenę
Otrzymasz samochód zastępczy

O Nas

Poznaj nas!

Studio Car Art Detailing w Poznaniu to miejsce, które dba o wszystkie pojazdy – samochody, motocykle, łodzie i wiele, wiele innych. Nasze doświadczenie i szeroka oferta usług detailingu sprawi, że Twoje auto zawsze będzie wyglądało jak nowe.

Naszą ofertę dedykujemy zarówno dla pojazdów nowych jak i używanych.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego pojazdu i pro-konsumenckie nastawienie do naszych Klientów. Stawiamy zawsze na transparentność, dlatego nasze usługi można wycenić przed ich wykonaniem – całkowicie nieodpłatnie. Co więcej, oferujemy możliwość usługi door to door co oznacza, że nie tylko przyjedziemy po Twój pojazd, ale także zapewnimy Tobie samochód zastępczy!

Zamów bezpłatną wycenę i dołącz do grona zadowolonych klientów już dzisiaj!

Zespół i warsztat

W firmie Car Art Detailing o Państwa pojazdy troszczy się 16-osobowy zespół wyspecjalizowanych techników z wieloletnim stażem w zakresie auto detailingu, kosmetyki pojazdowej oraz renowacji i ochrony lakieru. Nasza przestrzeń robocza składa się z 5 niezależnych stanowisk wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt warsztatowy, pozwalający na zapewnienie sprawnej obsługi pojazdów naszych Klientów. Laboratoryjne wręcz oświetlenie, a także wysokiej klasy narzędzia w rękach doświadczonej załogi to gwarancja profesjonalnej i bezpiecznie przeprowadzonej usługi.

5 powodów dla 100% bezpieczeństwa Twojego auta

O powierzone mienie dbamy jak o własne i podchodzimy do tego wielopoziomowo. Poznaj 5 powodów dla których na czas wykonywanych u nas usług – możesz spać spokojnie.

1

Skrupulatność

Po pierwsze każdy pojazd jest u nas ewidencjonowany, a do każdej nawet najdrobniejszej usługi otrzymasz protokół potwierdzający pozostawienie pojazdu wraz z opisem ustalonego zakresu prac i kosztów.
2

Dbałość o detale

Po drugie podczas wykonywania bardziej rozbudowanych usług dbamy, aby pojazd posiadał dodatkowe zasilanie zewnętrzne i był podpięty pod ładowarkę. Dzięki temu unikamy problemów z rozładowaniem akumulatora, a Ty zaraz po odbiorze nie musisz martwić się o kondycję baterii.
3

Bezpieczeństwo

Po trzecie cały obiekt jak i hala garażowa posiadają całodobowy monitoring i ochronę. Wjazd na teren budynku odbywa się przez system bramkowy, a wjazd do naszego studia ograniczają dodatkowo dwie sterowane elektrycznie bramy kasetowe.
4

Zaufanie

Po czwarte dostęp do klucza Twojego pojazdu mają jedynie osoby upoważnione, a na czas postoju pojazdu są deponowane w bezpiecznych sejfach.
5

Gwarancja

Po piąte jak każdy ceniony serwis posiadamy gwarancje ubezpieczeniowe na kwoty pozwalające dodatkowo zabezpieczyć pozostawione u nas mienie.

Na osi czasu

2012

Start

Od 2012 roku oferujemy usługi z zakresu kosmetyki pojazdowej i auto detailingu. Dzięki doświadczeniu zebranemu w tym czasie wiemy co zrobić, aby Twoje auto zawsze wyglądało jak nowe.

2012

2018

Przeprowadzka

W 2018r wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, uruchomiliśmy pod nowym adresem jedno z największych miejsc odnowy i ochrony lakierów w Wielkopolsce, zlokalizowanym w prestiżowym kompleksie budynków PIXEL przy ul. Grunwaldzkiej 184.

2018

Partner

W tym samym czasie staliśmy się także głównym, akredytowanym Partnerem marki Nano Ceramic Protect® zdobywając 3 lata z rzędu tytuł LIDERA OCHRONY LAKIERU – za największą ilość wykonanych zabezpieczeń ceramicznych w Polsce.

2018

2019

Ochrona lakieru

Od 2019r zapewniamy profesjonalną obsługę z zakresu ceramicznej ochrony lakieru dla blisko 50 salonów samochodowych w kilku województwach w Polsce, stając się jednocześnie jedną z największych firm outsourcingowych w tym zakresie.

2022

Dalszy rozwój

Wprowadziliśmy sprzedaż i ploterowanie folii ochronnych PPF Marki CarbonQ Poland. Posiadamy szeroką bazę gotowych wykrojników na pojazdy gwarantującą niemal pełne pokrycie pojazdów sprzedawanych w Europie. Ekspresowa realizacja zamówień i precyzyjne cięcia zapewniają plotery marki Graphtec.

2022

2022

Akademia Car Art Detailing

Dzielenie się wiedzą i propagowanie prawidłowych technik detailingu, renowacji i ochrony lakieru mamy we krwi. Od teraz w naszej firmie możesz czerpać wiedzę od najlepszych specjalistów w branży podczas organizowanych szkoleń. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółową ofertę i poznać najbliższe wolne terminy!

Image
OBSERWUJ NAS

O FIRMIE

Car Art Detailing
ul. Grunwaldzka 184
PIXEL V, piętro -1
60-166 Poznań

KONTAKT

tel. +48 696 633 336
biuro@carartdetailing.pl

ZAPRASZAMY

pn. - pt.: 8.00 - 18.00

Adres

ul. Grunwaldzka 184, PIXEL V, piętro -1, 60-166 Poznań