Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Oferujemy bezpłatną wycenę
Otrzymasz samochód zastępczy

Detailing

Detailing

Każdy pojazd zasługuje na blask, który zapewnią poniższe czynności.
Poznaj usługi auto detailingu.

Detailing wnętrza
Czyszczenie wnętrza samochodu
Czyste wnętrze pojazdu po detailingu wnętrza samochodu
Czyszczenie wnętrza pojazdu

Od wielu lat zgłębiamy tematykę auto detailingu czyli czyszczenia, kosmetyki, konserwacji i renowacji pojazdów. Staramy się wytyczać najwyższe standardy zarówno świadczonych usług jak i obsługi naszych Klientów. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego pojazdu, doświadczenie i wiedza na temat oferowanych usług.

Oferta auto detailingu w Poznaniu

Zlecając wykonanie usługi renowacji naszej firmie masz pewność, że zostanie ona wykonana w sposób właściwy i w 100% bezpieczny dla Twojego pojazdu. Renowacja jest również zabiegiem trwałym z racji fizycznego usuwania uszkodzeń, a nie ich maskowania.

Myjnia Premium

Bezpieczne mycie wykonywane przez nasze studio w Poznaniu to wieloetapowy i szczegółowy proces znacząco różniący się od tradycyjnego mycia ręcznego, oparty o metodę „na dwa wiadra”, który w połączeniu z dedykowanymi kosmetykami i akcesoriami detailingowymi eliminuje powstawanie zarysowań. Usługa doceniana przez wymagających Klientów których lakier wcześniej został poddany zabiegowi ochrony lakieru (powłoką lub folią PPF). Usługa poszerzona jest także o pakiet pielęgnacji wnętrza z odkurzaniem oraz myciem szyb bez pozostawiania smug.

Cena od 160 zł netto
Detailing nadwozia

Usługa wykonywana okresowo w celu chemicznego usunięcia z powierzchni lakieru wszelkiego rodzaju osadów. W procesie mycia rozpuszczamy osady drogowe, mineralne, organiczne, a także lotną rdzę (dekontaminacja). Usunięty zostaje także nawarstwiony brud z ościeży drzwiowych czy trudno dostępnych miejsc.

Cena od 260 zł netto
Detailing wnętrza

Niezwykle istotnym elementem pojazdu jest jego wnętrze, bowiem prawdziwa przyjemność z jazdy zaczyna się jeszcze przed uruchomieniem silnika. Szczegółowo posprzątane i pachnące wnętrze umili długie godziny spędzone w podróży zwłaszcza, gdy auto to Twój „drugi dom”. Kratki nawiewów, schowki, obudowy foteli, tworzywa sztuczne, bagażnik, okładziny pedałów, przestrzenie między fotelami, schowki czy deska rozdzielcza, w pierwszej kolejności są dokładnie oczyszczane a następnie konserwowane przy użyciu dedykowanych kosmetyków.

Cena od 260 zł netto
Pranie tapicerki / czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej

usługę detailingu wnętrza możemy poszerzyć również o pranie i konserwację elementów tapicerowanych wykonanych z materiału, skóry, alcantary czy weluru. Nasze doświadczenie pozwala również na skuteczne i bezpieczne usunięcie zabrudzeń z delikatnych materiałów stosowanych na podsufitce czy z pasów bezpieczeństwa. Czyszczenie tapicerki skórzanej każdorazowo kończymy aplikując na nią matową konserwację.

Cena od 360 zł netto
Renowacja dekorów wnętrza

We wnętrzu pojazdu mamy często styczność ze zniszczonymi i zarysowanymi listwami lakierowanymi. Nasze możliwości sprzętowe pozwalają na wykonanie usługi odnowy elementów dekoracyjnych poprzez ich polerowanie.

indywidualnie
Ozonowanie wnętrza pojazdu

Ostatnim elementem prac we wnętrzu pojazdu, jest ozonowanie dzięki któremu kabina pojazdu jest wolna od alergenów, drobnoustrojów czy nieprzyjemnych zapachów.

Cena od 80 zł netto
Przygotowanie pojazdu do sprzedaży

Szybka sprzedaż Twojego pojazdu w satysfakcjonującej cenie zależna jest nie tylko od jego stanu technicznego, ale również wizualnego. Stworzyliśmy możliwość dobrania odpowiednich usług tak, aby stosunkowo niewielkim kosztem poprawić odbiór wizualny Twojego pojazdu. Po zakończeniu prac możesz zlecić nam także wykonanie zdjęć.

indywidualnie
Sesja zdjęciowa

Wysokiej jakości zdjęcia i ciekawe ujęcia zwiększą atrakcyjność Twojego ogłoszenia i bezpośrednio przyczynią się do zwiększenia zainteresowania Twoim pojazdem przy sprzedaży na popularnych portalach aukcyjnych.

indywidualnie

Zainteresowała Cię usługa montażu folii?
Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Auto detailing FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące auto detailingu.

Auto detailing jest bardzo szerokim pojęciem. To złożony proces, do którego zakresu prac zaliczamy
m.in. kompleksowe mycie, czyszczenie, renowacje lakieru oraz zabezpieczanie powierzchni pojazdu
zarówno wewnątrz jak i zewnątrz. Dzięki temu procesowi jesteśmy w stanie podnieść walory
wizualne auta, a co za tym idzie – jego wartość. Niezwykle istotną i wyróżniającą cechą jest dbałość o
szczegóły oraz indywidualne podejście do każdego pojazdu.

Image
OBSERWUJ NAS

O FIRMIE

Car Art Detailing
ul. Grunwaldzka 184
PIXEL V, piętro -1
60-166 Poznań

KONTAKT

tel. +48 696 633 336
biuro@carartdetailing.pl

ZAPRASZAMY

pn. - pt.: 8.00 - 18.00

Adres

ul. Grunwaldzka 184, PIXEL V, piętro -1, 60-166 Poznań