Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Oferujemy bezpłatną wycenę
Otrzymasz samochód zastępczy

Powłoki ceramiczne

Powłoki Ceramiczne Poznań

Czy wiesz, możesz w prosty sposób zatrzymać proces starzenia lakieru swojego pojazdu?
Poznaj usługę aplikacji powłok ceramicznych.

Samochód z powłoką ceramiczną
Proces aplikacji powłoki ceramicznej w Poznaniu
Aplikacja powłoki ceramicznej w Poznaniu
BMW z powłoką ceramiczną

Montujemy powłoki ceramiczne w Poznaniu - jest to świadczona przez nasza firmę to usługa dla każdego, kto pragnie zadbać o lakier pojazdu. Powłoki lakiernicze we współczesnych samochodach cechuje znacznie mniejsza grubość w stosunku do powłok stosowanych dawniej. Wodne lakiery są również zdecydowanie bardziej narażone na oddziaływanie szkodliwych warunków atmosferycznych, sól drogową, środki chemiczne czy UV. Powłoka ceramiczna pozwala „zamknąć” lakier i spowolnić jego degradację, nadając jednocześnie wysokiego połysku i ułatwiając jego pielęgnację. Decydując się na wykonanie ochrony lakieru w naszej firmie otrzymasz nie tylko dokumenty potwierdzające zastosowanie wybranego zabezpieczenia (indywidualny certyfikat z numerem seryjnym nadawanym przez producenta) ale także szczegółowy instruktarz dalszej, prawidłowej pielęgnacji.

Z uwagi na użytkowe i ochronne właściwości powłoki ceramiczne są inwestycją, która realnie zwiększa wartość pojazdu oraz zwraca się przy dalszej eksploatacji, a następnie odsprzedaży pojazdu.

Molekularna budowa cząsteczek ceramiki ochronnej daje możliwość jej warstwowania, dzięki czemu możemy trwale chronić lakier na indywidualnie wybrany okres czasu (od 2 do ponad 5 lat). Zabezpieczeniu ceramicznemu można poddać zarówno lakier, felgi jak i tworzywa sztuczne czy materiały.

Zainteresowała Cię usługa aplikacji powłoki ceramicznej?
Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Powłoki ceramiczne, które aplikujemy

Powłoka ceramiczna lakieru  - powłoka nałożona na przygotowany odpowiednio lakier wiąże się z nim w sposób trwały i jest niezmywalna chemicznie. Daje to niewątpliwą przewagę nad tradycyjnym woskowaniem. Dodatkową zaletą jest bardzo wysoki połysk karoserii, głęboka i nasycona barwa lakieru, a także doceniana przez wszystkich Klientów hydrofobowość i śliskość powierzchni, dzięki której zabezpieczone elementy zdecydowanie wolniej się brudzą i łatwiej myją.

Powłoka ceramiczna felg – niezwykle skuteczna ze względu na spowolnienie brudzenia się, wolniejsze przywieranie osadów z klocków hamulcowych, a także ochronę przed wysokimi temperaturami. 

Powłoka ceramiczna szyb – główna zaleta to poprawa widoczności podczas jazdy w deszczu dzięki silnej hydrofobowości odpychającej wodę. Niezwykle skuteczna podczas przemieszczania się z prędkościami powyżej 60 km/h. W zasadzie niweluje konieczność używania standardowych piór wycieraczek, zwłaszcza podczas przemieszczania się po drogach szybkiego ruchu czy autostradach.

Powłoka ceramiczna tworzyw sztucznych zewnętrznych i wewnętrznych – jeśli zależy Ci, aby zahamować proces płowienia i utraty koloru z tworzyw sztucznych. Powłoka wiążąc się z podłożem ułatwi także jego czyszczenie i ograniczy przywieranie zabrudzeń.

Montaż powłok ceramicznych FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące aplikacji i montażu powłoki ceramicznej.

Powłoka ceramiczna jest trwałą, niezmywalną chemicznie warstwą aplikowaną na lakier pojazdu,
która przede wszystkim zabezpiecza powierzchnię przed czynnikami zewnętrznymi w tym
promieniowaniem UV, substancjami chemicznymi i wysoką temperaturą . Dodatkowym atutem
powłoki ceramicznej jest bardzo wysoki połysk karoserii oraz silna hydrofobowość dzięki której lakier
zdecydowanie wolniej się brudzi i łatwiej myje.

Image
OBSERWUJ NAS

O FIRMIE

Car Art Detailing
ul. Grunwaldzka 184
PIXEL V, piętro -1
60-166 Poznań

KONTAKT

tel. +48 696 633 336
biuro@carartdetailing.pl

ZAPRASZAMY

pn. - pt.: 8.00 - 18.00

Adres

ul. Grunwaldzka 184, PIXEL V, piętro -1, 60-166 Poznań